#1 2010-04-23 14:58:07

 kasia_war

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-23
Posty: 21
Punktów :   

ogólnie

Stworzenie serwisu o zwierzętach zwłaszcza tak rozbudowanego jak ten przez jedną osobę jest wręcz niemożliwy bez pomocy innych opiekunów, bez korzystania z literatury fachowej, poradników. W dziale gryzonie który stworzyłem dla rozróżnienia na zajęczaki i gryzonie ponieważ często królik był określany jako gryzoń chciałem dość pobieżnie opisać posiadane najczęściej w domach gryzonie. Miło mi jeszcze raz w tym miejscu podziękować Dorocie z sewisu www.swinkimorskie.eu za konstruktywny kontakt i umieszczenie własnych informacji o świnkach morskich. Właśnie takich uwag opartych na zdrowych zasadach oczekiwałem od innych opiekunów, jednak młodość nie znaczy zawsze rozsądek. O wiele mniej sympatyczny atak został na moją osobę przeprowadzony przez uczestniczki jednego z forum o szczurach, mailowo w sposób nie mający nic wspólnego z z językiem miłośników zwierząt zasypano mi skrzynkę elektroniczną uwagami o niewłaściwym opisie. (nie wspomnę o epitetach jakich użyto) Każdy sygnał o nieprawidłowościach jest przezemnie brany pod uwagę, staram się aby na stronie informacje były rzetelne, stąd mam do tych osób również i wdzięczność za zwróconą uwagę, opis poprawiłem po konsultacjach z weterynarzem. Znalazłem to forum oraz temat jaki założono o mojej stronie w którym rozpoczęto batalię przeciwko mojej osobie. W sposób precyzyjny wyjaśniłem na tym forum swoje postępowanie jednak poziom agresji, argumentacja o starych książkach o tym iż wszystkie one są nic nie znaczącymi bo ONE tu piszące osoby wiedzą wszystko o wiele lepiej. Zwóciłem uwagę iż większość wypowiedzi do osób zadających pytania również zawiera wiele agresji. Zmusiło mnie to do zakończenia tak prowadzonej dyskusji, jak widzę temat z forum został usunięty? Rolą osób moderujących fora jest blokowanie takich zachowań. Może i usunięcie tematu było takim rozwiązaniem. Tego forum nie wymienię jako polecane. Posiadam forum o zwierzętach gdzie piszą odpowiedzi weterynarze, zoopsycholog. Nasi moderatorzy oraz sam osobiście czytam dokładnie posty i nie ma takiej możliwości aby uczestnicy atakowali nowo rejestrowanych użytkowników.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gamesoft.pun.pl www.ometinie.pun.pl www.lumiraots.pun.pl www.graonaruto.pun.pl www.prodofdeath.pun.pl